Kapuśniaczek

Claude Ratinier i Francis Chérasse to najlepsi przyjaciele. Mężczyźni są rolnikami i wiodą monotonne życie w małej francuskiej wsi. Pewnego dnia ich życie całkowicie się zmienia. 

Opis

Claude Ratinier (Louis de Funès) i Francis Chérasse to najlepsi przyjaciele. Mężczyźni są rolnikami i wiodą monotonne życie w małej francuskiej wsi. Niespodziewanie pewnej nocy na polu Ratiniera ląduje podejrzany pojazd. Okazuje się, że na jego pokładzie jest przybysz z innej planety. Uprzejmy rolnik zaprasza go do swojego domu i częstuje kapuśniaczkiem. W przyjaznej atmosferze rolnik i kosmita opowiadają sobie o tym, jak żyje się na ich planetach. Gagatek, bo tak nazywa go Claude, w podzięce za miłe przyjęcie, postanawia przywrócić do życia zmarłą przed laty żonę rolnika Francine – jednak nie jako staruszkę, a piękną i młodą dziewczynę. Szybko okazuje się jednak, że atrakcyjna kobieta nie chce być ze staruszkiem z którym nie może znaleźć wspólnego języka i ucieka z pewnym motocyklistą. Wkrótce Gagatek prosi, aby Claude poleciał z nim na jego planetę i nauczył przyrządzać tytułowy kapuśniaczek. Co zrobi rolnik?

Zobacz również

Armageddonsobota, 22 lutego, 22:50

Ogromna asteroida zmierza w kierunku Ziemi. Do zderzenia ma dojść za 18 dni. NASA rekrutuje grupę wiertniczych i wysyła ich na misję ratowania planety. 

Armageddon

Taxi 3dzisiaj, 20 lutego, 20:00

Święta zawitały do Marsylii! Niestety, prezentów nie będzie, a wręcz odwrotnie! W świątecznych przebraniach rabusie okradają banki.

Taxi 3

Nadbagażdzisiaj, 20 lutego, 23:20

18-letnia Emily to córka milionera Alexandra T. Hope'a. Dziewczyna czuje się zaniedbywana przez ojca, dlatego decyduje się upozorować swoje porwanie.

Nadbagaż