Najpiękniejsze baśnie: Księżniczka i skryba

Królewski pisarz Janek i księżniczka Amalka myślą głównie o wygłupach, a nie o balach. Tymczasem w zamku odbywa się piękna uroczystość.

Opis

Królewski pisarz Janek i księżniczka Amalka przez większość czasu myślą głównie o wygłupach, a nie o balach. Tymczasem w zamku ma odbyć się piękna uroczystość. Z początku wydaje się, że wszystko idzie zgodnie z planem, jednak blask przyjęcia przyćmiewa niespodziewane pojawienie się trzech bogatych gości. Niedługo potem Janek zostaje oskarżony o kradzież należącej do bogaczy skrzyni. Aby uratować swoje życie chłopak musi uciekać. Wkrótce dołącza do niego Amalka, która nie chce wyjść za mąż za jednego z przybyłych gości. Amalka i Janek decydują się odnaleźć prawdziwego złodzieja. 

 

 

Zobacz również

Armageddonsobota, 22 lutego, 22:50

Ogromna asteroida zmierza w kierunku Ziemi. Do zderzenia ma dojść za 18 dni. NASA rekrutuje grupę wiertniczych i wysyła ich na misję ratowania planety. 

Armageddon

Taxi 3dzisiaj, 20 lutego, 20:00

Święta zawitały do Marsylii! Niestety, prezentów nie będzie, a wręcz odwrotnie! W świątecznych przebraniach rabusie okradają banki.

Taxi 3

Nadbagażdzisiaj, 20 lutego, 23:20

18-letnia Emily to córka milionera Alexandra T. Hope'a. Dziewczyna czuje się zaniedbywana przez ojca, dlatego decyduje się upozorować swoje porwanie.

Nadbagaż