Nieuchronna sprawiedliwość

John wrócił z misji w Iraku i musi przystosować się do nowej rzeczywistości. Jak się okazuje nie będzie to łatwe. Wkrótce mężczyzna wpadnie w tarapaty.

Opis

Nieuchronna sprawiedliwość to film dla ludzi o mocnych nerwach. Dajcie się porwać akcji, efektowym scenom walki i wejdźcie w mroczny świat, w którym rządzą gangsterzy. Czy jesteście na tyle odważni żeby pokonać strach i dołączyć do Johna Nguyena?

John Nguyen (Cung Le) wrócił z misji w Iraku i musi przystosować się do nowej rzeczywistości. U Johna stwierdzono zespół stresu pourazowego, co jeszcze bardziej utrudnia mu odnalezienie się w nowym życiu. Próbuje znaleźć pracę i normalnie funkcjonować. Kiedy wieczorem wychodzi z motelu dostrzega, że na parkingu grupa osiłków znęca się nad dziewczyną (Briana Evigan). Nguyen nie potrafi opanować emocji i wkracza do akcji rozprawiając się z bandytami. Kilku z nich ginie w wyniku odniesionych obrażeń. Okazuje się, że mężczyźni należą do gangu motocyklowego. Ich szef Hollis (Dolph Lundgren) jest bardzo zdenerwowany całą sytuacją i postanawia odnaleźć człowieka odpowiedzialnego za wydarzenia z ostatniej nocy. John nie wie jeszcze, że będzie musiał stawić czoło bezlitosnym przestępcom. Nguyen postanawia odwiedzić jedynego przyjaciela, aby zapytać go o radę. Mężczyzna każe mu iść na policję, ale John sądzi, że nikt nie traktuje na poważnie ludzi, którzy walczyli za kraj i teraz cierpią z powodu traumy. Niestety Hollis podąża już jego tropem i John nie jest bezpieczny…