Pocałunek smoka

Chiński agent Liu Jian przybywa do Paryża, by pomóc tamtejszej policji w aresztowaniu niebezpiecznego bossa narkotykowego.

Opis

Liu Jian (Jet Li) to z pozoru przeciętny turysta, który przybywa do Paryża. Tak naprawdę jest chińskim agentem, który udaje się tam, ponieważ ma do wykonania ważne zadanie – musi pomóc francuskiej policji w aresztowaniu niebezpiecznego chińskiego bossa narkotykowego. Jednak niespodziewanie Liu staje się świadkiem morderstwa, którego z zimną krwią dokonał inspektor Richard (Tchéky Karyo). Ten, aby ukryć swoje czyny, całą winę zrzuca na Liu. Od tej pory mężczyzna jest ścigany przez skorumpowanego policjanta. Ucieka z dowodem zbrodni, którym jest kaseta wideo. Podczas swojej ucieczki Liu wielokrotnie spotyka na swojej drodze narkomankę i prostytutkę Jessicę (Bridget Fonda). Okazuje się, że mają wspólnego wroga. Razem próbują wyjść z opresji i go pokonać…

Zobacz również

Kobiety mafiidzisiaj, 28 lutego, 22:00

Funkcjonariuszka Bela zostaje wyrzucona z policji. Dostaje jednak propozycję „nie do odrzucenia” od ABW. Bela przechodzi szkolenie i zaczyna pracę pod przykrywką.

Kobiety mafii

Mechanik: Konfrontacjajutro, 29 lutego, 22:15

Arthur Bishop to najlepszy eliminator na świecie. Mężczyzna postanawia jednak zaprzestać dalszej kariery. Bishop musi wrócić do gry, kiedy jego miłość zostaje uprowadzona.

Mechanik: Konfrontacja

Patrolniedziela, 1 marca, 22:00

Dokonania ratownika morskiego Bena Randalla owiane są wieloma legendami. Każdy, kto go zna może powiedzieć o nim bardzo dużo dobrych rzeczy. 

Patrol