Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined index: source w ramowka_api_getVideo_newPlayPuls() (linia 58 z /hdd2/www/tvpuls/sites/all/modules/ramowka/ramowka_api/ramowka_api.module).
  • Notice: Undefined index: screenshot w ramowka_api_getVideo_newPlayPuls() (linia 59 z /hdd2/www/tvpuls/sites/all/modules/ramowka/ramowka_api/ramowka_api.module).
  • Notice: Undefined index: und w api2_getImages() (linia 45 z /hdd2/www/tvpuls/sites/all/modules/ramowka/provys_importer/provys_importer.module).

O filmie

2003, reż.Ringo Lam
Wyst. Carlos Gómez, Jean-Claude Van Damme, Lawrence Taylor, Lloyd Battista

Jean-Claude Van Damme w emocjonującym dramacie „Skazany na piekło” trafia do rosyjskiego więzienia o zaostrzonym rygorze. Akcji nie zabraknie!
Amerykański inżynier Kyle LeBlanc (Jean-Claude Van Damme) pracuje na kontrakcie w Rosji. Razem z nim na obczyznę przeprowadziła się jego żona Grey (Marnie Alton), która nie może przywyknąć do sytuacji, w której się znalazła. Pewnego dnia podczas nieobecności Kyle’a, do domu małżeństwa wdziera się napastnik, który zabija niewinną kobietę. Sprawca trafia do aresztu, jednakże skorumpowany sąd go uniewinnia. Załamany i zdesperowany Kyle musi wymierzyć sprawiedliwość na własną rękę. Na oczach policji żądny zemsty wdowiec zabija mordercę swojej żony i dostaje wyrok dożywocia. Wkrótce zostaje przetransportowany do rosyjskiego więzienia o zaostrzonym rygorze, gdzie nie panują żadne zasady, a więźniowie mają wpływy u celników. Dla Kyle'a powoli zaczyna rozpętywać się piekło...