Skrzydełko czy nóżka

Charles Duchemin to kulinarny autorytet. Jednak wielkimi krokami zbliża się długo wyczekiwany, nowy etap w jego życiu - emerytura. Przygotujcie się na wspaniałą zabawę!

PULS2
  • Skrzydełko czy nóżka
    niedziela, 19 lipca, 13:5018 100 min.

Opis

Charles Duchemin to kulinarny autorytet. Na swoim koncie ma wiele książek, audycji telewizyjnych, wydaje także przewodnik kulinarny, co więcej zostaje również przyjęty w poczet członków Francuskiej Akademii Nauk. Jednak wielkimi krokami zbliża się długo wyczekiwany, nowy etap w jego życiu - emerytura. Mężczyzna postanawia więc przekazać cały swój dorobek jedynemu synowi. Okazuje się jednak, że Pierre ma nieco inne plany o których boi się powiedzieć ojcu. Pasją młodego mężczyzny jest cyrk, a gotowanie tak naprawdę go nudzi. Jednak to nie największy problem Charlesa. Wychodzi na jaw, że jego największy wróg Jean Tricatel, właściciel barów z fast foodem, chce zainwestować we francuskie restauracje. W telewizji ma dojść do pojedynku między nimi, więc prawdziwy konflikt dopiero się zacznie. Przygotujcie się na wielkie emocje i wspaniałą zabawę!

Zobacz również

Ocalonysobota, 11 lipca, 20:00

Zrzuceni na afgańsko-pakistańskim pograniczu w ramach operacji "Red Wings" czterej amerykańscy komandosi z elitarnej jednostki Navy trafiają w niebezpieczną pułapkę.

Ocalony

Gorąca laskadzisiaj, 9 lipca, 20:00

Atrakcyjna dziewczyna – Jessica Spencer – jest przekonana, że ma idealne życie. Pewnego dnia doznaje szoku, gdy niespodziewanie, budzi się w ciele 30-letniego mężczyzny!

Gorąca laska

Wielkie kinodzisiaj, 9 lipca, 22:05

Czworo ludzi, każdy z nich z innego zakątka świata, ale łączy ich jedno – więzy krwi. Lucy, Susan, Edward i Peter zostali rozdzieleni, kiedy byli małymi dziećmi.

Wielkie kino