Taxi 3

Święta zawitały do Marsylii! Niestety, prezentów nie będzie, a wręcz odwrotnie! W świątecznych przebraniach rabusie okradają banki.

Oglądaj w

TV Puls
  • Taxi 3
    czwartek, 13 sierpnia, 20:0012 80 min.
  • Taxi 3
    niedziela, 16 sierpnia, 18:2512 80 min.

Opis

Zamawialiście taksówkę? Właśnie nadjeżdża TAXI 3! Gotowi wsiąść do najszybszej taksówki w Marsylii, a może i na całym świecie? 

Święta zawitały do Marsylii! Niestety, prezentów nie będzie, a wręcz odwrotnie! W świątecznych przebraniach rabusie okradają banki. Ten niecodzienny widok bardzo denerwuje policjantów, gdyż nie mogą oni wpaść na ślad przestępców. Sprawa zostaje przekazana funkcjonariuszowi -Emilienowi (Frédéric Diefenthal), a w złapaniu rabusiów pomaga mu lubiący szybkość i adrenalinę taksówkarz- Daniel (Samy Naceri). Mężczyźni starają się jak mogą, ale Mikołaje na rolkach są niedoścignieni. Niestety reszta policji wydaje się ociągać i bagatelizować sprawę. Emilien i Daniel muszą zakasać rękawy, aby przechytrzyć przestępców, a jaki jest ich największy atut? Oczywiście szybkość z jaką taksówka Daniela mknie po ulicach Marsylii, zostawiając za sobą uliczny kurz i wiatr. Czy uda się im dogonić rabusiów i przywrócić spokój w mieście?