Komunikat o błędzie

Notice: Undefined index: und w api2_getImages() (linia 45 z /hdd2/www/tvpuls/sites/all/modules/ramowka/provys_importer/provys_importer.module).

O filmie

2018, reż.Peter Segal
Wyst. Jennifer Lopez, Leah Remini, Milo Ventimiglia, Vanessa Hudgens

Jennifer Lopez w przezabawnej komedii „Teraz albo nigdy” udowodni, że aby osiągnąć sukces wystarczy tylko trochę sprytu i szczęścia!
Niespełna 40-letnia Maya Vargas (Jennifer Lopez) pracuje w supermarkecie i od lat zabiega o awans. Mimo swojego ogromnego zaangażowania i kreatywności, kobiecie wciąż nie udaje się piąć po szczeblach kariery i dostać wymarzonej posady. Powód jest prosty: nie posiada odpowiedniego wykształcenia. Czara goryczy zostaje przelana, gdy jej wymarzone stanowisko obejmuje mniej wykwalifikowany pracownik, którego jedyną zaletą jest dyplom. Niespodziewanie Maya zostaje zaproszona na rozmowę w sprawie pracy do ogromnego, błyszczącego wieżowca. W czasie spotkania dowiaduje się, że z jej CV wynika, że ukończyła renomowaną szkołę, a w mediach społecznościowych znaleźć można mnóstwo jej zdjęć ze znanymi i wpływowymi ludźmi biznesu. Pracownica supermarketu nie prostuje tych informacji i dostaje kierownicze stanowisko, niezłą pensję, biuro z widokiem na Manhattan i życie, o którym wcześniej tylko marzyła. Wkrótce jednak przeszłość się o Mayę upomni i to w najmniej spodziewany sposób. Będzie musiała zawalczyć nie tylko o swoją karierę, ale przede wszystkim, o tych których kocha.