Uciekaj albo walcz

Pełen emocji film akcji, który opowiada o strzelaninie w amerykańskiej szkole. Licealistka próbuje powstrzymać uzbrojonych napastników i ocalić...

Oglądaj w

TV Puls
  • Uciekaj albo walcz
    wtorek, 20 kwietnia, 20:0016 105 min.
  • Uciekaj albo walcz
    piątek, 23 kwietnia, 0:0516 105 min.

Opis

Pełen emocji film akcji, który opowiada o strzelaninie w amerykańskiej szkole. Licealistka próbuje powstrzymać uzbrojonych napastników i ocalić rówieśników. Co z tego wyniknie? Uczennica szkoły średniej Zoe Hull (Isabel May) próbuje uporać się z traumą po śmierci swojej matki, ale przeżyta tragedia sprawia, że wciąż nie potrafi dogadać się ze swoimi bliskimi – ojcem (Thomas Jane) i najlepszym przyjacielem Ollym (Lewis Washington). Podczas drogi do szkoły Zoe widzi, jak jej kolega z klasy Chris Jelick (Britton Sear) zostawia dziwne urządzenie na polu, ale odbiera to jako formę dziwnego żartu. Wkrótce w mieście dochodzi do kilku eksplozji, które odwracają uwagę ratowników i sprawiają, że drogi stają się nieprzejezdne. W tym samym czasie do szkolnej stołówki wjeżdża furgonetka z czterema uzbrojonymi napastnikami. Rozpoczyna się strzelanina, a zamachowcy całe zajście transmitują na żywo w mediach społecznościowych. Zoe ma szansę uciec ze szkoły, ale wykorzystuje swój spryt i umiejętności przetrwania, by walczyć o życie swoje i kolegów z klasy.

Zobacz również

Uciec, ale dokąd?jutro, 19 kwietnia, 20:00

Sam Gillen to więzienny zbieg. Los często sobie z niego drwi, sprawiając, że znajduje się w niewłaściwym miejscu i o niewłaściwej porze. 

Uciec, ale dokąd?

Przygody małego Remiegodzisiaj, 18 kwietnia, 8:50

„Przygody małego Remiego” to niezwykle wzruszający film dla całej rodziny! Opowiada o tym, że nigdy nie powinno się tracić nadziei!
Podczas burzy...

Przygody małego Remiego

Kadet Kellydzisiaj, 18 kwietnia, 11:00

Kelly Collins to temperamentna, przebojowa i wesoła nastolatka. Dziewczyna mieszka razem ze swoją matą Samanthą w Nowym Jorku i chodzi do dobrej szkoły.

Kadet Kelly