Wyrok śmierci

Kevin Bacon w mocnym filmie „Wyrok Śmierci” wciela się w zrozpaczonego ojca, który pragnie zemsty za śmierć swojego syna. Dobre, sensacyjne...

Opis

Kevin Bacon w mocnym filmie „Wyrok Śmierci” wciela się w zrozpaczonego ojca, który pragnie zemsty za śmierć swojego syna. Dobre, sensacyjne kino! Biznesmen Nick Hume (Kevin Bacon) razem z rodziną wiedzie sielskie życie na przedmieściach. Niespodziewanie jedno, tragiczne wydarzenie diametralnie zmienia jego życie. Pewnej nocy on i jego ukochany syn Brendan (Stuart Lafferty) są świadkami napadu na stację benzynową przez gang, który przeprowadza inicjację nowego członka grupy. Z rąk młodego gangstera ginie syn Nicka, jemu samem udaje się zobaczyć twarz mordercy. Zrozpaczony ojciec poprzysięga zemstę. Widząc nieefektywność sądów, postanawia wymierzyć sprawiedliwość na własną rękę i rozpoczyna osobistą krucjatę.

Zobacz również

Eliminatorzydzisiaj, 28 września, 20:00

Thomas McKenzie jest objęty programem ochrony świadków. Jednak wkrótce zostaje ujawniona jego tożsamość. Od tej pory musi walczyć o przetrwanie.

Eliminatorzy

Leon zawodowiecjutro, 29 września, 20:00

„Leon Zawodowiec” to klasyk jakich mało! Jeżeli jeszcze nie oglądaliście, ale dotarła do Was sława tego filmu, to najwyższy czas nadrobić zaległości. 

Leon zawodowiec

Piąta falaśroda, 30 września, 20:00

Cztery śmiercionośne fale wywołane przez kosmicznych najeźdźców spowodowały niemal całkowite zniszczenie Ziemi. Teraz może nadejść piąta fala. Czy uda się ją przetrwać?

Piąta fala