Wysoka fala

Inspirująca, oparta na autentycznych wydarzeniach historia słynnego surfera Jaya Moriarity'ego. Nie tylko dla fanów surfingu!
15-letni Jay odkrywa, że...

Oglądaj w

TV Puls
  • Wysoka fala
    środa, 28 października, 22:1012 110 min.
  • Wysoka fala
    niedziela, 1 listopada, 0:4012 110 min.

Opis

Inspirująca, oparta na autentycznych wydarzeniach historia słynnego surfera Jaya Moriarity'ego. Nie tylko dla fanów surfingu! 15-letni Jay odkrywa, że legendarna dla surferów fala zwana „Mavericks”(Jonny Weston) nie tylko istnieje, ale pojawia się niedaleko jego domu w Santa Cruz w Kalifornii. Miłośnik surfingu zdaje sobie sprawę, że olbrzymia fala znacznie przewyższa jego umiejętności, dlatego zwraca się z prośbą o pomoc do miejscowej legendy surfingu Frosty'ego Hessona (Gerard Butler). Chce, aby mężczyzna został jego mentorem i nauczył go, jak poradzić sobie z tak olbrzymim wyzwaniem. aby nauczył go, jak poradzić sobie z tak wielkim wyzwaniem. Dzięki wspólnym treningiem z weteranem surfingu Jay uczy się nie tylko, jak zachować spokój i koncentracje w obliczu niebezpieczeństwa, ale także zyskuje wspaniałego przyjaciela, który daje mu siłę do stawienia czoła każdemu wyzwaniu.

Zobacz również

Oskarjutro, 25 października, 9:35

Bertrand Barnier wiedzie spokojne życie biznesmena. Nic nie wskazuje na to, aby coś mogło zaburzyć jego życiową równowagę. Życie potrafi jednak...

Oskar

Dziewczyna z Alabamyjutro, 25 października, 11:20

Urocza komedia romantyczna z fantastyczną Reese Witherspoon w roli głównej! Czasami to, czego szukasz, jest tym, od czego uciekasz…
Melanie Carmichael...

Dziewczyna z Alabamy

Najpiękniejsze baśnie:...jutro, 25 października, 13:30

„Najpiękniejsze baśnie: Niedźwiedzia skóra” to niezwykła opowieść o zakochanym w swej urodzie księciu, którego los wystawia na ogromną próbę. 

Najpiękniejsze baśnie: Niedźwiedzia skóra