Wyspa Nim

Witaj w miejscu, w którym króluje wyobraźnia! „Wyspa Nim” to przepiękna opowieść dla widzów w każdym wieku. W rolach głównych Gerard Butler i...

Oglądaj w

TV Puls
  • Wyspa Nim
    dzisiaj, 18 kwietnia, 16:0012 90 min.
  • Wyspa Nim
    niedziela, 25 kwietnia, 9:5512 90 min.

Opis

Witaj w miejscu, w którym króluje wyobraźnia! „Wyspa Nim” to przepiękna opowieść dla widzów w każdym wieku. W rolach głównych Gerard Butler i Jodie Foster. 11-letnia Nim (Abigail Breslin) wraz ze swoim ojcem, który jest biologiem (Gerard Butler), mieszka na bezludnej, egzotycznej wyspie na Południowym Pacyfiku. Czas wolny spędza z uroczymi, choć trochę niesfornymi przyjaciółmi: iguaną, lwem morskim i pelikanem. Pewnego dnia ojciec Nim, wyrusza na dwudniową misję naukową. Mężczyzna ginie bez śladu. Dziewczynka nagle zostaje sama i próbuje zrobić wszystko, aby odnaleźć ojca. W tym celu postanawia skontaktować się ze swoim ulubionym bohaterem powieści o losach nieustraszonego podróżnika i poszukiwacza przygód. Błaga go o pomoc w poszukiwaniach ojca, nie zdając sobie sprawy, że w rzeczywistości rozmawia z nieśmiałą i nieporadną pisarką Alexandrą Rover (Jodie Foster). Autorka, mimo swojego panicznego lęku przed światem, postanawia ocalić samotną dziewczynkę.

Zobacz również

Kadet Kellydzisiaj, 18 kwietnia, 11:00

Kelly Collins to temperamentna, przebojowa i wesoła nastolatka. Dziewczyna mieszka razem ze swoją matą Samanthą w Nowym Jorku i chodzi do dobrej szkoły.

Kadet Kelly

Najpiękniejsze baśnie: Śpiąca...dzisiaj, 18 kwietnia, 13:15

Na chrzest księżniczki Rosy przybywa trzynaście wróżek. Każda z nich podarowuje dziewczynce specjalny dar. Jednak jedna z wróżek przybywa zbyt późno.

Najpiękniejsze baśnie: Śpiąca królewna

Najpiękniejsze baśnie braci...dzisiaj, 18 kwietnia, 14:50

Kopciuszek mieszka ze złą macochą i przyrodnią siostrą w domu swojego ojca. Pewnego razu dziewczyna udaje się na bal, który odmienia jej życie. 

Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Kopciuszek