Żandarm się żeni

Na drodze żadnarma Cruchota staje atrakcyjna wdowa. Para ma się ku sobie. Czy mimo wszelkich przeciwności uda im się wziąć ślub? Przekonajcie się sami!

Opis

Odtwórca głównej roli, jeden z najbardziej rozpoznawalnych francuskich aktorów - słynny Louis de Funès – powiedział kiedyś, że „Śmiech jest dla duszy tym samym, czym tlen dla płuc”. Przygotuj się więc na rozrywkę w najlepszym wydaniu!

Żandarm się żeni to trzecia komedia o przygodach francuskiego funkcjonariusza pilnującego porządku w malowniczym kurorcie Saint Tropez. Pewnego upalnego dnia sierżant Ludovic Cruchot (Louis de Funès) dostaje nietypowe zadanie od swoich przełożonych - wraz ze swoimi współpracownikami mają w cywilnych ubraniach obserwować turystów i surowo karać tych, którzy łamią przepisy. Pewnego dnia, podczas pilnowania tłumu ludzi odpoczywających na śródziemnomorskim kąpielisku, na drogę wyjeżdża pędzący Ford Mustang. Cruchot bez wahania wyrusza w szalony pościg za piratem drogowym. Kierowcą auta okazuje się atrakcyjna kobieta - Josépha Lefrançois (Claude Gensac) - wdowa po wpływowym pułkowniku, która przyjechała do Saint-Tropez, by odwiedzić komendanta Gerbera (Michel Galabru). Tajemnicza piękność szybko zakochuje się w Ludovicu. Okazuje się, że przypomina jej… zmarłego męża! Nowa partnerka nie przypada jednak do gustu córce żandarma – Nicole (Genevieve Grad). Czy mimo przeszkód Josepha i Cruchot stworzą udany związek? Przekonajcie się sami!

Zobacz również

Żandarm na emeryturzejutro, 8 grudnia, 9:35

Sierżant Cruchot jest już na emeryturze. Jednak kiedy jeden z jego dawnych kolegów traci pamięć, bez wahania postanawia mu pomóc! 

Żandarm na emeryturze

Nawiedzony dwórjutro, 8 grudnia, 11:30

Jim jest agentem nieruchomości. Postanawia udać się na wyjazd wraz z żoną i dziećmi, aby zobaczyć stary dwór. Dom okazuje się być nawiedzony.

Nawiedzony dwór

Najpiękniejsze baśnie braci...jutro, 8 grudnia, 13:00

W lesie na polanie swój dom ma Śnieżka i Różyczka. Mieszkają w nim razem z matką. Ich ojciec przed laty wyruszył bronić królestwa i od tego czasu go nie widziały...

Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Śnieżka i Różyczka