Żandarm się żeni

Na drodze żadnarma Cruchota staje atrakcyjna wdowa. Para ma się ku sobie. Czy mimo wszelkich przeciwności uda im się wziąć ślub? Przekonajcie się sami!

Opis

Odtwórca głównej roli, jeden z najbardziej rozpoznawalnych francuskich aktorów - słynny Louis de Funès – powiedział kiedyś, że „Śmiech jest dla duszy tym samym, czym tlen dla płuc”. Przygotuj się więc na rozrywkę w najlepszym wydaniu!

Żandarm się żeni to trzecia komedia o przygodach francuskiego funkcjonariusza pilnującego porządku w malowniczym kurorcie Saint Tropez. Pewnego upalnego dnia sierżant Ludovic Cruchot (Louis de Funès) dostaje nietypowe zadanie od swoich przełożonych - wraz ze swoimi współpracownikami mają w cywilnych ubraniach obserwować turystów i surowo karać tych, którzy łamią przepisy. Pewnego dnia, podczas pilnowania tłumu ludzi odpoczywających na śródziemnomorskim kąpielisku, na drogę wyjeżdża pędzący Ford Mustang. Cruchot bez wahania wyrusza w szalony pościg za piratem drogowym. Kierowcą auta okazuje się atrakcyjna kobieta - Josépha Lefrançois (Claude Gensac) - wdowa po wpływowym pułkowniku, która przyjechała do Saint-Tropez, by odwiedzić komendanta Gerbera (Michel Galabru). Tajemnicza piękność szybko zakochuje się w Ludovicu. Okazuje się, że przypomina jej… zmarłego męża! Nowa partnerka nie przypada jednak do gustu córce żandarma – Nicole (Genevieve Grad). Czy mimo przeszkód Josepha i Cruchot stworzą udany związek? Przekonajcie się sami!

Zobacz również

Armageddondzisiaj, 5 lipca, 20:00

Ogromna asteroida zmierza w kierunku Ziemi. Do zderzenia ma dojść za 18 dni. NASA rekrutuje grupę wiertniczych i wysyła ich na misję ratowania planety. 

Armageddon

Sławna restauracjadzisiaj, 5 lipca, 11:25

W niewielkiej restauracji Pana Septime często przyjmowani są bardzo ważni goście. Tym razem w lokalu ma złożyć wizytę prezydent.

Sławna restauracja

Najpiękniejsze baśnie: Świniopasdzisiaj, 5 lipca, 13:05

Przebrany za świniopasa, książę Augustin porywa córkę króla. Królewna zakochuje się w świniopasie z wzajemnością. Ich szczęście jest jednak zagrożone.

Najpiękniejsze baśnie: Świniopas