Żandarm się żeni

Na drodze żadnarma Cruchota staje atrakcyjna wdowa. Para ma się ku sobie. Czy mimo wszelkich przeciwności uda im się wziąć ślub? Przekonajcie się sami!

PULS2
  • Żandarm się żeni
    niedziela, 24 listopada, 14:1012 85 min.

Opis

Odtwórca głównej roli, jeden z  najbardziej rozpoznawalnych francuskich aktorów - słynny Louis de Funès – powiedział kiedyś, żeŚmiech jest dla duszy tym samym, czym tlen dla płuc”. Przygotuj się więc na rozrywkę w najlepszym wydaniu! Żandarm się żeni to doskonała komedia, której nie możesz przegapić!

Pewnego upalnego dnia sierżant Ludovic Cruchot (Louis de Funès) dostaje nietypowe zadanie od swoich przełożonych. Jednak wraz ze swoimi współpracownikami musi przejść do cywila. Każdy z żandarmów od tej chwili posiada własny pseudonim, dzięki któremu może stać się bardziej anonimowy i dzięki czemu może bez przeszkód karać za wszelkie przestępstwa. Pewnego dnia podczas pilnowania tłumu ludzi odpoczywających w malowniczym Saint Tropez, na drogę wyjeżdża pędzący Ford Mustang. Cruchot bez wahania wyrusza za nim w pościg. Kierowcą auta okazuje się atrakcyjna kobieta - Josépha Lefrançois (Claude Gensac)- wdowa po wpływowym pułkowniku. Tajemnicza piękność szybko zakochuje się w Ludovicu. Okazuje się, że to wszystko przez to, że ten przypomina jej… zmarłego męża! Czy sierżant odwzajemni uczucie kobiety?

Zobacz również

Żandarm z Saint-Tropezniedziela, 17 listopada, 9:40

"Żandarm z Saint-Tropez" to kultowa komedia z genialnym Louis de Fuinnès w roli głównej! Usiądźcie całą rodziną przed telewizorem i przygotujcie się na wspaniałą zabawę. 

Żandarm z Saint-Tropez

Plan gryniedziela, 17 listopada, 11:35

Gwiazda amerykańskiego footballu – Joe Kingman – jest znany ze swojego wielkiego ego. Obecnie przygotowuje się do meczu o mistrzostwo. 

Plan gry

Najpiękniejsze baśnie: Piękna i...niedziela, 17 listopada, 13:45

Nowa wersja dobrze znanej historii o pięknej i bestii. Hugo, ojciec pięknej dziewczyny o imieniu Elsa, jest na skraju bankructwa. 

Najpiękniejsze baśnie: Piękna i Bestia