O programie

2021, reż. Agata Ciołkowska, Artur Kot, Marta Raczek

Są przebojowe, wiedzą czego chcą, a w social mediach śledzą je tysiące followersów. Ale czy rzeczywiście wiemy o nich wszystko?

W nowym programie PULS 2 „Instaidollki” poznamy 24 polskie boginie internetu – w sytuacjach, z którymi na co dzień mierzy się wiele osób, jednak nie instagramerki wiodące wygodne życie. Tu nie będzie egzotycznych wyjazdów, szalonych imprez, drogich samochodów, markowych ciuchów i pięknych zdjęć. Zobaczymy za to bohaterki w obliczu wyjątkowo trudnych dla nich zadań do wykonania – wielka fanka owoców morza weźmie się za patroszenie ryb, singielka stanie w obliczu pracy w rodzinie wielodzietnej, a amatorka pięknych kwiatów, z którymi uwielbia się na co dzień fotografować, podejmie się pracy przy obieraniu roślin z liści i kolców. Wszystko zostanie uwiecznione bez filtra. Jak zniosą to instagramerki?

W każdym z 12 odcinków wystąpi para rywalizujących ze sobą dziewczyn. Wśród uczestniczek znajdą się m.in. Maluba, Ann Bizzare, Nicki Queen, czy Dagmara Szewczyk. Ich poczynania będzie śledzić wyjątkowe jury: część z nich nie ma pojęcia co to social media, a "hashtag to chyba coś dziwnego do jedzenia", wiodą zwyczajne życie i lubią komentować rzeczywistość. Kryteria, którymi będą się kierować podczas ocen bohaterek znane są tylko im.

Będzie pot, będą łzy, nie zabraknie też zabawnych i wzruszających momentów – słowem: wachlarz emocji w każdym odcinku. Takie są prawdziwe „Instaidollki”!

Instaidollki

Sezon 1

„Instaidollki”, nowy reality show Telewizji Puls, pokaże Wam prawdziwe emocje! Są przebojowe, wiedzą czego chcą, a w social mediach śledzą je tysiące followersów. Ale czy rzeczywiście wiemy o nich wszystko? W nowym programie PULS 2 „Instaidollki” poznamy 24 polskie boginie internetu – w sytuacjach, z którymi na co dzień mierzy się wiele osób, jednak nie instagramerki wiodące wygodne życie. Tu nie będzie egzotycznych wyjazdów, szalonych imprez, drogich samochodów, markowych ciuchów i pięknych zdjęć. Zobaczymy za to bohaterki w obliczu wyjątkowo trudnych dla nich zadań do wykonania – wielka fanka owoców morza weźmie się za patroszenie ryb, singielka stanie w obliczu pracy w rodzinie wielodzietnej, a amatorka pięknych kwiatów, z którymi uwielbia się na co dzień fotografować, podejmie się pracy przy obieraniu roślin z liści i kolców. Wszystko zostanie uwiecznione bez filtra. Jak zniosą to instagramerki? W każdym z 12 odcinków wystąpi para rywalizujących ze sobą dziewczyn. Wśród uczestniczek znajdą się m.in. Maluba, Ann Bizzare, Nicki Queen, czy Dagmara Szewczyk. Ich poczynania będzie śledzić wyjątkowe jury: część z nich nie ma pojęcia co to social media, a "hashtag to chyba coś dziwnego do jedzenia", wiodą zwyczajne życie i lubią komentować rzeczywistość. Kryteria, którymi będą się kierować podczas ocen bohaterek znane są tylko im. Będzie pot, będą łzy, nie zabraknie też zabawnych i wzruszających momentów – słowem: wachlarz emocji w każdym odcinku. Takie są prawdziwe „Instaidollki”!

#news #aktualności

Bohaterowie