Jej Wysokość Zosia

Nagradzany serial animowany produkcji Disneya z piękną oprawą muzyczną i bajkowymi obrazami. Opowiada losy Zosi, kiedyś zwyczajnej dziewczynki, teraz już księżniczki.

PulsKids
  • Król piekarz (odc. 21)
    dzisiaj, 18 stycznia, 8:45D7 20 min.
  • Pływający pałac (odc. 22)
    dzisiaj, 18 stycznia, 9:05D7 25 min.
  • Pływający pałac (odc. 22)
    jutro, 19 stycznia, 8:40D7 25 min.

W najbliższym odcinku

Król piekarz (odc. 21)

Król Roland życzy sobie prostszego i spokojniejszego życia, ale jego życzenie sprawia, że czuje się nieszczęśliwy. Uświadamia sobie również, że jest samolubny.

Pływający pałac (odc. 22)

Podczas wspaniałej przygody wakacyjnej na pływającym pałacu, Zosia niespodziewanie zmienia się w syrenkę.

Pływający pałac (odc. 23)

Zosia i jej rodzina wybierają się na wakacje. Swoim pływającym pałacem odwiedzają przepiękną zatokę. Wkrótce ich wakacje staną się jeszcze ciekawsze i pełne niesamowitych przygód.

Święta w Czarlandii (odc. 24)

Zbliżają się pierwsze święta Zosi w zamku. Kiedy niespodziewanie król znika w śnieżycy, Zosia i jej mama wyruszają na poszukiwania.

Korowód przyjaźni (odc. 25)

Zosia zaprasza swoje dawne koleżanki – Renię i Jadzię, aby dołączyły do niej i jej siostry do corocznej paradzie karoc.

Opis

Wielokrotnie nagradzany serial animowany produkcji Disneya z piękną oprawą muzyczną i bajkowymi obrazami. Opowiada losy Zosi, zwyczajnej dziewczynki, ciekawej świata i rządnej przygód. Jej życie całkowicie się zmienia, gdy mama Zosi wychodzi za mąż za króla. Teraz mała księżniczka musi nauczyć się odpowiednich manier i zasad obowiązujących w zamku. Wraz z przybranym rodzeństwem odkrywać będzie tradycje związane z królewskim życiem.

Zobacz również