Przypadki Cezarego P.

„Przypadki Cezarego P.” to serial komediowy w reżyserii Macieja Ślesickiego z Cezarym Pazurą w roli głównej. Cezary Pazura wciela się w swoje alter ego - Cezarego P.

Oglądaj w

TV Puls
  • Zakochane kobiety (odc. 8)
    środa, 8 kwietnia, 3:3512 30 min.

W najbliższym odcinku

Zakochane kobiety (odc. 8)

Irena załatwia Cezaremu P. rolę w serialu. Na planie, aktor poznaje Hankę - córkę Ireny oraz reżysera Oskara, będącego narzeczonym Hanki. Cezary P. odkrywa, ze reżyser jest gejem. Postanawia udzielić mu kilku dobrych rad. Reżyser słucha ich i rzuca Hankę. Hanka pojawia się w mieszkaniu Cezarego P., chcąc spędzić z nim noc. Niechcący, przeszkadza w romantycznej kolacji Cezarego P. i Agaty. Sytuacja w kamienicy na Pradze nieco się komplikuje, w momencie gdy pojawia się więcej osób zainteresowanych sprawą.

Opis

„Przypadki Cezarego P.” to serial komediowy w reżyserii Macieja Ślesickiego z Cezarym Pazurą w roli głównej. Cezary Pazura wciela się w swoje alter ego – Cezarego P. – inspirowane tym, jak postrzegają aktora media plotkarskie. Tytułowy bohater to dawna ikona polskiego kina, która pragnie wrócić na szczyt. Po tym jak traci majątek i wpada w tarapaty Cezary P. musi przeprowadzić się z ekskluzywnego apartamentu do kamienicy na Pradze. Tam zaczyna zupełnie nowe życie: poznaje piękną Agatę (Joanna Orleańska) i jej złośliwego synka oraz dwóch miejscowych pijaczków – Bogusia i Zenka. W powrocie na szczyt Cezaremu P. pomaga szefowa agencji aktorskiej Irena (Małgorzata Rożniatowska), która zmusza go do przyjmowania kompromitujących ról. Głównego bohatera wspiera też Łukasz (Piotr Zelt) – agent i przyjaciel Cezarego P. Za Cezarym P. ciągną się jednak duchy przeszłości – była żona Magda (Marieta Żukowska) oraz nastoletnia córka Kinga (Kamila Kobic), które nie pozwalają mu zapomnieć o dawnym życiu i związanych z nim problemach.

Zobacz również