O serialu

2022

Któż z nas nie zna Smerfów - małych (wzrostu trzech jabłek!) niebieskich mieszkańców malowniczej wioski położonej w głębi lasu? Na przygodach Papy Smerfa, Smerfetki, Ważniaka, Osiłka i wielu innych dzielnych Smerfów wychowują się kolejne pokolenia dzieci. I choć mijają kolejne dziesięciolecia, Smerfy w ogóle się nie starzeją - podobnie jak czarnoksiężnik Gargamel, który od lat próbuje je złapać.

Co się działo w poprzednich sezonach?

W najbliższym odcinku

W czasie wiosennych porządków Dziadek Smerf odnajduje starą zabawkę - muchomorka, którą kiedyś podarował małemu Papie Smerfowi. Zabawka bardzo podoba się Smerfusiowi, ponieważ jest zaczarowana i spełnia wszystkie jego życzenia. Smerfuś wędruje z nią do lasu, gdzie wpada w ręce Gargamela. Co z tego wyniknie?

Smerfy

Sezon 1

Smerfy to małe niebieskie postacie, które mieszkają razem w wiosce, w domkach zrobionych z grzybów. Ich cechą szczególną jest to, że są prawie identyczne. Wszystkie mają niebieski odcień skóry, taki sam duży nos i mały ogonek. Noszą takie same białe czapki i takie same białe spodnie. Nie trzeba dodawać, że odróżnienie ich od siebie jest prawie niemożliwe! Niektóre z nich mają jednak pewną cechę charakteru, która wyróżnia je od innych smerfów. Zapraszamy Was do obejrzenia nowej odsłony serialu w wersji 3D!

Sezon 2

Smerfy to małe niebieskie postacie, które mieszkają razem w wiosce, w domkach zrobionych z grzybów. Ich cechą szczególną jest to, że są prawie identyczne. Wszystkie mają niebieski odcień skóry, taki sam duży nos i mały ogonek. Noszą takie same białe czapki i takie same białe spodnie. Nie trzeba dodawać, że odróżnienie ich od siebie jest prawie niemożliwe! Niektóre z nich mają jednak pewną cechę charakteru, która wyróżnia je od innych Smerfów. Zapraszamy Was do obejrzenia nowej odsłony serialu w wersji 3D!