Zabójcze umysły: Poza granicami

Serial przedstawia pracę elitarnej grupy FBI. Agenci zajmują się rozwiązywaniem spraw kryminalnych dotyczących obywateli amerykańskich.

Oglądaj w

TV Puls
  • El Toro Bravo (odc. 12)
    wczoraj, 27 maja, 23:3516 40 min.
  • Paper Orphans (odc. 13)
    wczoraj, 27 maja, 0:2516 40 min.

W najbliższym odcinku

El Toro Bravo (odc. 12)

Tym razem załoga wyrusza do Hiszpanii na zawody w ujeżdżaniu byków w poszukiwaniu zaginonego amerykańskiego turysty. Agenci podejrzewają, że to polityczne porachunki.

Paper Orphans (odc. 13)

Zespół wyrusza do Haiti, gdzie porwana została młoda córka amerykańskiej rodziny odwiedzającej wyspiarski kraj. W międzyczasie Jack i jego żona przygotowują się do wysłania córki na studia. Przypadki z pracy nie wpływają pozytywnie na trudne życiowe decyzje.

Opis

Serial przedstawia pracę elitarnej grupy FBI, dowodzonej przez Jacka Garretta. Agenci zajmują się rozwiązywaniem spraw kryminalnych dotyczących obywateli amerykańskich, przebywających poza granicami USA. W zespole znajdują się zarówno doświadczeni funkcjonariusze, jak i międzynarodowy prawnik, lekarz medycyny, a nawet antropolog. Jednostka będzie prowadzić sprawy dotyczące morderstw czy uprowadzeń, a także badać wszelkie przypadki zagrażające bezpieczeństwu obywateli amerykańskich. W każdym odcinku nowe śledztwa i zagadki kryminalne.

Zobacz również