Zabójcze umysły: Poza granicami

Serial przedstawia pracę elitarnej grupy FBI. Agenci zajmują się rozwiązywaniem spraw kryminalnych dotyczących obywateli amerykańskich.

PULS2
  • Denial (odc. 3)
    dzisiaj, 17 lutego, 22:0016 40 min.
  • Lonely Heart, The (odc. 4)
    jutro, 18 lutego, 22:0016 40 min.
  • Whispering Death (odc. 5)
    poniedziałek, 24 lutego, 22:0016 40 min.

W najbliższym odcinku

Denial (odc. 3)

W Kairze dochodzi do wybuchu gazu, w którym ginie jeden z byłych amerykańskich żołnierzy. Przyjaciel, który mu towarzyszył, zaginął w niewyjaśnionych okolicznościach. Agenci wyruszają do Egiptu, by rozwiązać tę zagadkę.

Lonely Heart, The (odc. 4)

Zespół wyrusza do Paryża, gdzie zginęli amerykańscy obywatele, co więcej, doszło do profanacji ciał.

Whispering Death (odc. 5)

Zespół wyrusza do Japonii, gdzie pomaga lokalnym organom ścigania w rozwiązaniu zagadki serii zabójstw. Wszystkie przypadki wyglądają na samobójstwa. Czy to efekt domina?

Love Interrupted (odc. 6)

Tym razem załoga udaje się w głąb Ameryki Środkowej, do Belize. Ich zadaniem jest znalezienie zaginionej pary, która wybrała się tam w podróż poślubną. Wszystko wskazuje na porwanie.

Citizens of the World (odc. 7)

Para z Idaho zostaje porwana podczas podróży do Maroko. Zespół musi znaleźć obywateli Stanów Zjednoczonych, zanim będzie za późno...

Opis

Serial przedstawia pracę elitarnej grupy FBI, dowodzonej przez Jacka Garretta. Agenci zajmują się rozwiązywaniem spraw kryminalnych dotyczących obywateli amerykańskich, przebywających poza granicami USA. W zespole znajdują się zarówno doświadczeni funkcjonariusze, jak i międzynarodowy prawnik, lekarz medycyny, a nawet antropolog. Jednostka będzie prowadzić sprawy dotyczące morderstw czy uprowadzeń, a także badać wszelkie przypadki zagrażające bezpieczeństwu obywateli amerykańskich. W każdym odcinku nowe śledztwa i zagadki kryminalne.

Zobacz również