Zbuntowany anioł

Serial ukazuje perypetie uroczej dziewczyny o imieniu Milagros, która wychowywała się u sióstr zakonnych oraz bogatego młodzieńca Ivo.

Oglądaj w

TV Puls
  • Zbuntowany anioł (odc. 17)
    dzisiaj, 25 lutego, 6:0012 40 min.
  • Zbuntowany anioł (odc. 18)
    dzisiaj, 25 lutego, 11:0012 40 min.

W najbliższym odcinku

Zbuntowany anioł (odc. 17)

Ivo upokarza Milagros. Dziewczyna czuje się bardzo źle z tego powodu. Federico znajduje bilet do Rzymu. Pablo rozmawia z Milagros. Federico przekupuje Damiana. Dowiaduje się, że Alfredo jest kochankiem Luisy. Federico ujawnia swój związek z Mileną. Federico manipuluje swoją żoną.

Zbuntowany anioł (odc. 18)

Mili drwi z tego, że Ivo pocałował Rocky’ego. Zbiżają się święta Bożego Narodzenia. Mili dostaje zaproszenie na mecz. Angelica kontroluje Damiana. Pablo daje Mili klucz do swojej sypialni. Mili kontynuuje swoje lekcje. Mili i Damian rozmawiają o Pablo. Ku zdziwieniu wszystkich, Pablo znika.

Zbuntowany anioł (odc. 19)

Luisa nazywa Mili złodziejką. Martha kradnie dla Damiana oszczędności swojej matki, Mili odkrywa to. Socorro odkrywa, że jej pieniądze zostały skradzione. Bobby śpiewa dla Victorii. Martha oskarża Mili o kradzież pieniędzy. Prawda wychodzi na jaw. Federico jest wściekły na Ivo.

Zbuntowany anioł (odc. 20)

Luisa jest zszokowana, gdy słyszy jak Mili nazywa Ivo swoim chłopakiem. Luisa myśli, że to Ivo ściął jej róże. Ivo goni Mili, która jest w samej bieliźnie. Ukrywa się w sypialni Pablo. Pablo obiecuje Mili, że namaluje jej portet. Andrea i Mili kłócą się. Odbywa się parada. Rocky robi z siebie głupka. Federico przekłada spotkanie. Pablo mówi, że kocha Mili.

Zbuntowany anioł (odc. 21)

Pablo wprawia w osłupienie Mili i Ivo, tym że kocha Milagros. Ivo ostrzega Mili, mówiąc jej że musi to być żart. Pablo jest smutny widząc jak Ivo całuje Mili. Ivo zaskakuje Mili podczas meczu.

Zbuntowany anioł (odc. 22)

Podczas meczu Ivo jest bramkarzem. Drużyna przegrywa 3-1. Victoria prosi Rocky’ego by nauczył ją tańczyć tango. Pablo sam spędza Święta Bożego Narodzenia. Milagros jest smutna ponieważ nie może kupić prezentów dla dzieci. Niespodziewanie Mikołaj nawiedza klasztor…

Zbuntowany anioł (odc. 23)

Ojciec Manuel jest zdziwiony, gdy Milagros mówi mu że uwielbia Ivo. Ojciec Manuel I Matka Przełożona decydują, by mieć Milagros na oku i uniknąć tragedii. Andrea i Ivo kłócą się. Bernardo myśli, że Ramon zakończy pracę wraz z końcem miesiąca. Rocky jest zachwycone ponieważ tańczył tango z Victorią. Ivo i Andrea zrywają ze sobą. Milagros mówi Ivo, że go kocha.

Zbuntowany anioł (odc. 24)

Ivo jest zafascynowany głosem kobiety, która do niego zadzwoniła. Rocky dostaje się do łóżka Victorii. Ramon przyznaje się do odpowiedzialności za swój żart. Andrea i Ivo spotykają się. Pablo jest zawiedziony tym, że Milagros traktuje go tylko jak kolegę. Socorro odkrywa Ramona całującego Martę. Angelica pyta Ivo, czy jest zakochany w Milagros.

Zbuntowany anioł (odc. 25)

Ivo mówi Angelice, że nic nie dzieje się pomiędzy nim a Milagros. Milagros słyszy to i przysięga sobie zapomnieć o Ivo. Angelica mówi siostrze Chubby o swojej historii. Sama jest córką pokojówki. Ramon przekonuje Rocky’ego do zaśpiewania serenady Victorii. Andrea zgadza się zamieszkać w willi. Federico jest zszokowany ostatnimi wieściami: pracownik ginie na budowie budynku. Ivo obwinia o to Federico. Andrea widzi jak Ivo całuje Milagros.

Zbuntowany anioł (odc. 26)

Andrea przyłapuje Ivo na pocałunku z Milagros. Socorro sprzedaje plastikowe pojemniki. Mili ma pomysł jak jej pomóc. Mili gra w piłkę w klasztorze, jej drużyna wygrywa. Matka Przełożona i Ojciec Manuel martwią się o Mili. Ivo idzie do kościoła, spotyka tam Mili rozmawiającą z Bogiem. Ivo całuje Mili. Odkrywa to Ojciec Manuel, jest w szoku.

Zbuntowany anioł (odc. 27)

Ojciec Manuel przyłapuje Ivo na pocałunku z Mili. Ivo musi obiecać, że już nigdy się do niej nie zbliży. Vicky wpada w pułapkę Ramona. Angelica ratuje Mili przed zwolnieniem. Wszyscy świętują Nowy Rok. Ivo i Mili spotykają się na dyskotece.

Zbuntowany anioł (odc. 28)

Mili i Ivo tańczą ze sobą na dyskotece. Luisa zaskakuje Mili, kiedy ta wraca z dyskoteki. Zostaje zwolniona, ratuje ją jednak Ivo. Mili decyduje się zostać aktorką.

Opis

Zbuntowany anioł to kultowa telenowela, którą można oglądać tylko w TV Puls! Serial ukazuje perypetie uroczej dziewczyny o imieniu Milagros (Natalia Oreiro) oraz bogatego młodzieńca Ivo (Facundo Arana).

Milagros (Natalia Oreiro) jest piękną, przebojową, ale niestety wyszczekaną młodą dziewczyną. Wychowała się u sióstr zakonnych, ponieważ jej matka zmarła przy porodzie, a ojciec nie był nikomu znany. W spadku po matce dziewczyna otrzymała medalik z Matką Boską Samotnych, to jej jedyna pamiątka po niej. Nadchodzi dzień 18-tych urodzin Milagros i matki zakonne oraz Ojciec Manuel Miranda (Humberto Serrano) decydują o tym, że młoda dama musi opuścić klasztor i pójść do pracy. Milagros wymyka się w nocy z klasztoru na dyskotekę i tam poznaje przystojnego Ivo (Facundo Arana). Nie reaguje na jego flirciarskie teksty i jest wręcz tym oburzona. Następnego dnia znów spotyka go na swojej drodze, kiedy na meczu sprzedaje lemoniadę, by zarobić na trampki dla dzieci z klasztoru. Sądzi, że Ivo przyszedł na mecz specjalnie i bez ostrzeżenia oblewa go napojem. Ojciec Manuel jest zdenerwowany przez tę sytuację i oznajmia Milagros, że nadszedł czas by opuściła klasztor. Dziewczyna próbuje swoich sił w sprzedaży świętych obrazków, niestety nie jest to zajęcie, w którym czuje się dobrze. Ostatecznie Milagros trafia do domu Di Carlo jako służąca. Okazuje się, że jest to dom rodzinny Ivo. Jego babcia zaprzyjaźnia się z Milagros i opowiada jej o swoim zaginionym wnuczku. Z czasem również coś zaczyna iskrzyć między Milagros a Ivo… 

Aktualności

Zobacz również