Zbuntowany anioł

Serial ukazuje perypetie uroczej dziewczyny o imieniu Milagros, która wychowywała się u sióstr zakonnych oraz bogatego młodzieńca Ivo.

Oglądaj w

TV Puls
  • Zbuntowany anioł (odc. 52)
    jutro, 19 kwietnia, 6:0012 45 min.
  • Zbuntowany anioł (odc. 53)
    jutro, 19 kwietnia, 10:0012 40 min.

W najbliższym odcinku

Zbuntowany anioł (odc. 52)

Andrea widzi całujących się Mili i Ivo. Prosi Bernardo o pomoc w zniszczeniu Mili. Federico i Julio znowu się spotykają, a ich plan wychodzi na jaw. Rocky wpada na pomysł, jak uratować szkołę dla biednych dzieci: wezmą udział w karnawałowej paradzie w Gualeguaychu. Ivo rozmawia z ojcem Marii Luz, aby pozwolił im uczestniczyć w paradzie. Angelica pozwala im wyjść, po czym odwiedza ją tajemnicza kobieta. Mili jest wstrząśnięta tym, co oznajmia jej Andrea.

Zbuntowany anioł (odc. 53)

Mili i jej drużyna wygrywają konkurs. Jednak radość dziewczyny zanika na wieść o tym, że Andrea jest w ciąży. Luisa przyłapuje Federica i Andreę w łóżku. Ivo nie rozumie, dlaczego Mili go unika. Siostra Pulchna wraz z ojcem Manuelem myślą, że Milagros jest w ciąży. Angelika składa wizytę prawdziwemu ojcu Iva. Ivo jest gotowy na ogłoszenie swojego związku z Mili.

Zbuntowany anioł (odc. 54)

Di Carlos sądzi, że to Milagros jest w ciąży z Ivem. Ojciec Manuel jest przerażony, gdyż myśli, że doszło do kazirodztwa. Andrea wywiera presję na Ivo, aby się z nią ożenił, ponieważ jest z nim w ciąży. Mężczyzna jednak nie chce poślubić jej, a Milagros, która go odrzuca. Przerażona Angelika zdradza Bernardowi swoje przypuszczenia, że Gerard zamierza zabić Federico. Ojciec Manuel wraz z Federico mają zamiar wyznać Milagros prawdę.

Zbuntowany anioł (odc. 55)

Ivo przerywa wyznanie Federica. Milagros jest przygnębiona, więc Lina nalega, by wyszły potańczyć. Andrea proponuje Federico nikczemny układ. Angelica wyznaje Bernardowi swoje przypuszczenia, że stan zdrowia Gerarda związany jest z osobą Federica. Leticia ma coś bardzo ważnego do powiedzenia Ramonowi. Angelica i Bernardo wychodzą na dyskotekę, gdzie Bernardo zostaje uderzony pięścią. Luisa wyjawia prawdę o zaginionym dziecku Federica w obecności Milagros.

Zbuntowany anioł (odc. 56)

Luisa znajduje Federico trzymającego Mili. Ivo staje w obronie Angelici w dyskotece. Mili ma straszny koszmar. Lina wygrywa na loterii, dzięki numerom które dała jej Mili. Rocky jest tym zaskoczony. Leticia mówi Ramonowi, że ma on córkę, która pracuje jako służąca w rezydencji. Ramon jest przekonany że jest to Mili. Ivo mówi Andrei, że nie chce mieć dziecka. Mili mówi mu, że poślubi Pablo. Ivo jest zszokowany.

Zbuntowany anioł (odc. 57)

Gloria przenosi się do pałacu. Marta chce poznać tajemnicę rodziny. Federico mówi ojcu, że Ivo nie jest jego synem. Mili rozmawia z Ramonem. Mili i Towel zawierają umowę z agentem.

Zbuntowany anioł (odc. 58)

Marta próbuje odkryć rodzine tajemnice. Mili i Towel zaczynają występować na stacji kolejowej. Mili postanawia opuścić dwór, bo czuje się winna decyzji Ivo. Wszyscy się o nią martwią. Rocky i Vicky spędzają ze sobą noc. Mili zaczyna pracę w dyskotece. Znajduje ją tam Bobby.

Zbuntowany anioł (odc. 59)

Bobby jest zdumiony, gdy Milagros stawia go między młotem a kowadłem. Andrea słyszy jak mówi Linie, że odnalazł Milagros. Bobby sugeruje Ivo, że powinien mieć dziecko, aby zatrzymać Milagros. Bernardo mówi Angelice gdzie jest Milagros, po czym decydują się iść na nocny bal przebierańców. Andrea zmusza Bobbyego, by jej powiedział, gdzie jest Milagros. Następnie próbuje go szantażować. Ivo jest zaskoczony, kiedy dowiaduje się, że Milagros i Pablo się spotykają.

Zbuntowany anioł (odc. 60)

Marta dzwoni do Federico i grozi mu. Angelica udaje, że jest chora, aby Milagros wróciła do rezydencji. Ivo spotyka ją w rezydencji. Federico otrzymuje faks z pogróżkami i podejrzewa Julio. Ramon opiekuje się Liną. Rocky mówi Bernardo, że Lina jest w nim zakochana. Julio zapewnia Federico, że nic mu nie grozi i oferuje swoją pomoc w znalezieniu winnego. Juan Cruz spotyka Lorettę.

Zbuntowany anioł (odc. 61)

Angelica zaprasza Luisa, Damiana i Federico, aby oznajmić im, że Gerard żyje. Vicky planuje ślub. Rocky widzi Juan Cruz jak całuje Lorettę. Mili prosi Rocky'ego by nauczył ją grać w bilard. Lina odwiedza wróżkę, która przepowiada, że to Rocky jest jej miłością.

Zbuntowany anioł (odc. 62)

Ivo nie wierzy, że Mili obetnie jego włosy. Rocky ostrzega Juana Cruza przed tym, by nie zranił Victorii. Federico i Julian mają plan, aby śledzić walizkę z pieniędzmi i je ukraść. Jednak Marta i Damian oszukują ich. Andrea i Ivo zostają zaproszeni na kolację u arystokratycznej rodziny. Mili kradnie pigułki nasenne Angelici.

Zbuntowany anioł (odc. 63)

Milagros zgadza się iść do Urquizas z Ivo. Podczas kolacji maniery Mili szokują Ivo. Lina przygotowuje napój miłosny dla Rockyego.

Opis

Zbuntowany anioł to kultowa telenowela, którą można oglądać tylko w TV Puls! Serial ukazuje perypetie uroczej dziewczyny o imieniu Milagros (Natalia Oreiro) oraz bogatego młodzieńca Ivo (Facundo Arana).

Milagros (Natalia Oreiro) jest piękną, przebojową, ale niestety wyszczekaną młodą dziewczyną. Wychowała się u sióstr zakonnych, ponieważ jej matka zmarła przy porodzie, a ojciec nie był nikomu znany. W spadku po matce dziewczyna otrzymała medalik z Matką Boską Samotnych, to jej jedyna pamiątka po niej. Nadchodzi dzień 18-tych urodzin Milagros i matki zakonne oraz Ojciec Manuel Miranda (Humberto Serrano) decydują o tym, że młoda dama musi opuścić klasztor i pójść do pracy. Milagros wymyka się w nocy z klasztoru na dyskotekę i tam poznaje przystojnego Ivo (Facundo Arana). Nie reaguje na jego flirciarskie teksty i jest wręcz tym oburzona. Następnego dnia znów spotyka go na swojej drodze, kiedy na meczu sprzedaje lemoniadę, by zarobić na trampki dla dzieci z klasztoru. Sądzi, że Ivo przyszedł na mecz specjalnie i bez ostrzeżenia oblewa go napojem. Ojciec Manuel jest zdenerwowany przez tę sytuację i oznajmia Milagros, że nadszedł czas by opuściła klasztor. Dziewczyna próbuje swoich sił w sprzedaży świętych obrazków, niestety nie jest to zajęcie, w którym czuje się dobrze. Ostatecznie Milagros trafia do domu Di Carlo jako służąca. Okazuje się, że jest to dom rodzinny Ivo. Jego babcia zaprzyjaźnia się z Milagros i opowiada jej o swoim zaginionym wnuczku. Z czasem również coś zaczyna iskrzyć między Milagros a Ivo… 

Aktualności

Zobacz również