Bejsbolista Buddy

Witajcie w Fernfield – mieście wyjątkowego psa o imieniu Buddy. Włączcie telewizory i przeżyjcie razem z nim wspaniałe przygody!

Opis

Witajcie w Fernfield! Tutaj może zdarzyć się dosłownie wszystko! Dwóch naukowców próbuje wyodrębnić gen sportu i sprzedawać go na całym świecie. Do tego potrzebują jednak Buddy’ego i wszystkich jego potomków – Shootera, Zacka, Duke’a oraz Strikera. Kiedy Josh Framm (Kevin Zegers) kończy liceum i idzie do college’u, jego młodsza siostra Andrea zaczyna gimnazjum. Dziewczynka szuka w nowej szkole jakiegoś zajęcia dla siebie. W końcu dołącza do szkolnej drużyny baseballowej, a wraz z nią… Buddy. Również tym razem pies udowodni wszystkim, że sport to jego żywioł. Nadchodzi sezon, więc Buddy musi być w formie. Jednak niespodziewanie jego szczenięta zaczynają znikać. Przy pomocy swojej przyjaciółki będzie musiał wyruszyć na poszukiwania, a do tego jak najlepiej zaprezentować się w drużynie. Czy mu się uda?

Zobacz również

Najpiękniejsze baśnie: Śpiąca...dzisiaj, 18 kwietnia, 13:15

Na chrzest księżniczki Rosy przybywa trzynaście wróżek. Każda z nich podarowuje dziewczynce specjalny dar. Jednak jedna z wróżek przybywa zbyt późno.

Najpiękniejsze baśnie: Śpiąca królewna

Najpiękniejsze baśnie braci...dzisiaj, 18 kwietnia, 14:50

Kopciuszek mieszka ze złą macochą i przyrodnią siostrą w domu swojego ojca. Pewnego razu dziewczyna udaje się na bal, który odmienia jej życie. 

Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Kopciuszek