Lwia straż: Powrót

Na przywódcę Lwiej Straży Simba wyznacza swego syna Kiona. Od tej pory Kion razem z grupą młodych zwierząt próbuje rozwiązywać różne problemy.

Opis

Lwia straż. Powrót to kontynuacja kultowej animacji Król Lew! Powróć do świata swoich ulubionych bohaterów z dzieciństwa i zobacz przygody syna Simby i Nali – Kiona.

Najpierw był Mufasa, potem Simba, a teraz nadszedł czas Kiona! Syn Simby nie będzie jednak królem Lwiej Ziemi – to przeznaczenie jego starszej siostry Kiary. Okazuje się, że młody lew ma równie odpowiedzialne zadanie. Jest obdarzony specjalnym darem, który czyni z niego nowego dowódcę Lwiej Straży - czyli specjalnej jednostki, która ma ochraniać królestwo przed atakami wrednych hien. Młody lew musi nauczyć się dowodzić, a przy tym nie pójść w ślady swojego poprzednika - Skazy. Do elitarnej jednostki angażuje swoich przyjaciół. Jest tylko jeden problem – żadne z nich nie jest lwem! Mimo to straż rozpoczyna swoją działalność, wspólnie przeżywając mnóstwo nietypowych przygód. Bohaterowie spotykają nie tylko starych przyjaciół jak Timona i Pumbę, ale także… znanego wszystkim ducha z przeszłości!

Zobacz również

Małolaty u tatysobota, 6 czerwca, 7:50

Charlie i Phil pracują w reklamie i aktualnie prowadzą kampanię dotyczącą zdrowych przysmaków dla dzieci. Niestety nie wszystko idzie zgodnie z planem i ich projekt ponosi klęskę.

Małolaty u taty