Najlepsi z najlepszych

Znakomity film akcji, do którego scenariusz współtworzył sam Luc Besson! Michel Vaillant jest znakomitym kierowcą rajdowym - najlepszym z najlepszych.

Opis

Znakomity film akcji, do którego scenariusz współtworzył sam Luc Besson! Michel Vaillant jest znakomitym kierowcą rajdowym. Najlepszym z najlepszych. Wygrywa w najważniejszych światowych wyścigach i zbiera tytuły mistrzowskie. Sukcesy Michela oraz jego ekipy budzą zazdrość współzawodników. Kierująca konkurencyjną grupą Ruth Wong zrobi wszystko, by pokonać wroga. Za wszelką cenę...

Zobacz również

Kto pierwszy, ten lepszydzisiaj, 3 czerwca, 0:25

Joe niegdyś pracował jako adwokat, ale po małej aferze związanej z mafią stracił swój status i został posłańcem dostarczającym sądowe pozwy. Przed nim wyjątkowa sprawa!

Kto pierwszy, ten lepszy

Obcy krewnijutro, 4 czerwca, 21:55

Richard Clayton pewnego dnia dowiaduje się, że jest adoptowany. Mężczyzna od razu postanawia odszukać swoich biologicznych rodziców

Obcy krewni

Małolaty u tatysobota, 6 czerwca, 7:50

Charlie i Phil pracują w reklamie i aktualnie prowadzą kampanię dotyczącą zdrowych przysmaków dla dzieci. Niestety nie wszystko idzie zgodnie z planem i ich projekt ponosi klęskę.

Małolaty u taty