Ninja 2: Cień łzy

Mistrz ninjutsu Casey Bowman wiedzie szczęśliwe życie w Japonii u boku swojej pięknej, ciężarnej żony Namiko. Pewnego dnia jego życie całkowicie się zmienia.

Oglądaj w

TV Puls
  • Ninja 2: Cień łzy
    poniedziałek, 18 listopada, 20:0016 90 min.

Opis

Obejrzyj kolejną część słynnej serii filmów Ninja z nieziemsko przystojnym Scottem Adkinsem w głównej roli! Gwarantujemy pełen pakiet mocnych wrażeń!

Mistrz ninjutsu – Casey Bowman (Scott Adkins) wiedzie bardzo szczęśliwe życie w Japonii u boku swojej ciężarnej żony – Namiko. Mężczyzna jest niezwykle waleczny i nieustraszony, ale jego świat rozpada się, gdy pewnej nocy odkrywa, że jego ukochana została zamordowana. Zrozpaczony i pragnący zemsty Casey, za wszelką cenę próbuje odnaleźć mordercę. W tym celu wybiera się nawet do egzotycznej Tajlandii. Gdy jeden z uczniów, należącej do przyjaciela Bowmana, szkoły walki w Tajlandii, zostaje zabity w ten sam sposób co Namiko, Casey odkrywa, że trop do mordercy wiedzie w głąb birmańskiej dżungli, na terytoria kontrolowane przez narkotykowe kartele. Wkrótce mężczyzna wpada na pomysł w jaki sposób może dotrzeć do zabójcy. Czy Bowman znajdzie w sobie wystarczająco dużo siły, aby podołać temu zadaniu?

 

 

 

Zobacz również

Con Air: Lot skazańcówpiątek, 15 listopada, 20:00

Zwolniony warunkowo więzień wraca do domu na pokładzie pilnie strzeżonego samolotu, którym jednocześnie transportowani są najniebezpieczniejsi mordercy w kraju.

Con Air: Lot skazańców

Solomon Kane: Pogromca zładzisiaj, 13 listopada, 20:00

Solomon Kane to nieustraszony wojownik, łowca demonów. Mężczyzna przemierza świat, a przyświeca mu tylko jeden cel - walka ze złem.

Solomon Kane: Pogromca zła

Gwiezdne wojny: część I -...dzisiaj, 13 listopada, 22:00

Zakon Jedi strzeże pokoju w galaktyce. Dlatego kiedy niespodziewanie wybuchają rebelie, dwaj rycerze Jedi chcą wprowadzić pokój. 

Gwiezdne wojny: część I - Mroczne widmo