Ninja 2: Cień łzy

Mistrz ninjutsu Casey Bowman wiedzie szczęśliwe życie w Japonii u boku swojej pięknej, ciężarnej żony Namiko. Pewnego dnia jego życie całkowicie się zmienia.

Opis

Obejrzyj kolejną część słynnej serii filmów Ninja z nieziemsko przystojnym Scottem Adkinsem w głównej roli! Gwarantujemy pełen pakiet mocnych wrażeń!

Mistrz ninjutsu – Casey Bowman (Scott Adkins) wiedzie bardzo szczęśliwe życie w Japonii u boku swojej ciężarnej żony – Namiko (Mika Hijii). Mężczyzna jest niezwykle waleczny i nieustraszony, ale jego świat rozpada się, gdy pewnej nocy odkrywa, że jego ukochana została zamordowana. Zrozpaczony i pragnący zemsty Casey, za wszelką cenę próbuje odnaleźć mordercę. W tym celu wybiera się nawet do egzotycznej Tajlandii. Gdy jeden z uczniów, należącej do przyjaciela Bowmana, szkoły walki w Tajlandii, zostaje zabity w ten sam sposób co Namiko, Casey odkrywa, że trop do mordercy wiedzie w głąb birmańskiej dżungli, na terytoria kontrolowane przez narkotykowe kartele. Wkrótce mężczyzna wpada na pomysł w jaki sposób może dotrzeć do zabójcy. Czy Bowman znajdzie w sobie wystarczająco dużo siły, aby podołać temu zadaniu?

 

 

 

Zobacz również

Transporter 3piątek, 24 stycznia, 20:00

Kolejny raz Frank Martin stara się podołać powierzonemu zadaniu. Zmierzy się z wieloma przeszkodami i niebezpiecznymi sytuacjami. Czy uda mu się i osiągnie cel?

Transporter 3

Street Fighter: Legenda Chun-Lidzisiaj, 22 stycznia, 20:00

Chun Li jako kilkulatka razem z rodziną przeprowadza się do Hong Kongu. W ciągu jednej nocy życie dziewczynki zmienia się w koszmar. Jak potoczą się jej losy?

Street Fighter: Legenda Chun-Li

Pozdrowienia z Paryżadzisiaj, 22 stycznia, 21:55

„Pozdrowienia z Paryża” to kino pełno akcji! John Travolta w roli szalonego agenta CIA, który musi powstrzymać zamach terrorystyczny? Tego z pewnością nie można przegapić!

Pozdrowienia z Paryża