Nowe przygody Aladyna

Podczas ucieczki przez dom towarowy jeden z rabusiów zostaje zmuszony do opowiedzenia bajki dzieciom. Włączcie „Nowe przygody Aladyna” i przygotujcie się na szaloną zabawę!

Oglądaj w

TV Puls
  • Nowe przygody Aladyna
    jutro, 16 sierpnia, 11:45D12 100 min.

Opis

Podczas ucieczki w domu towarowym, dwaj złodzieje – Sam (Kev Adams) i Khalid (William Lebghil) – rozdzielają się i jeden z nich znajduje schronienie na dziale przeznaczonym dla dzieci. Niespodziewanie maluchy zmuszają go do opowiedzenia im bajki. W ten sposób przenosimy się do kolorowej krainy, gdzie mieszkają piękne księżniczki, czarodzieje, a ulubionym środkiem transportu jest latający dywan. Tam poznajemy Aladyna, z którym czeka nas wiele wspaniałych przygód.

Włączcie Nowe przygody Aladyna i przygotujcie się na szaloną zabawę!

Zobacz również

Kto pod kim dołki kopiejutro, 16 sierpnia, 9:25

Nastolatek Stanley Yelnats IV staje się ofiarą pecha związanego ze starą rodzinną klątwą. Niesłusznie oskarżony, trafia do zakładu poprawczego Camp Green Lake.

Kto pod kim dołki kopie

Najpiękniejsze baśnie braci...jutro, 16 sierpnia, 13:50

Robert jako młody chłopak postanowił odejść od rodziców i ruszyć w świat. Znalazł swoją miłość, żonę Nelę i spodziewają...

Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Złodziej nad złodziejami

Najpiękniejsze baśnie braci...jutro, 16 sierpnia, 15:05

Biedny młynarz bardzo chce zaistnieć w oczach króla. Wmawia mu, że jego córka potrafi zmieniać słomę w złoto. Dziewczyna zostaje uwięziona.

Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Rumpelstiltskin