Pamiętnik księżniczki 2

Druga część kultowej komedii romantyczna, którą pokochał cały świat. W roli tytułowej księżniczki niezastąpiona Anne Hathaway!
Mija pięć lat po...

Opis

Druga część kultowej komedii romantyczna, którą pokochał cały świat. W roli tytułowej księżniczki niezastąpiona Anne Hathaway! Mija pięć lat po wydarzeniach z pierwszej części. Księżna Genovii Amelia „Mia” Thermopolis (Anne Hathaway) skończyła 21 lat oraz została absolwentką college’u. Dziewczyna razem ze swoim ochroniarzem Joe (Héctor Elizondo) i ukochanym kotem powraca do Genowii, aby przygotować się do swojej nowej roli i podjąć się królewskich obowiązków. Mia spędza dnie ucząc się dworskiej etykiety oraz poznając uroki szlacheckiego życia. Wszystko wywraca się do góry nogami za sprawą wicehrabi Mabrey (John Rhys-Davies), który za wszelką cenę chce, aby na tronie zasiadł jego siostrzeniec Nicholas Devereaux (Chris Pine). Za jego sprawą na jaw wychodzi, że Mia, aby nie stracić korony, musi znaleźć odpowiedniego kandydata i wyjść za mąż! Co więcej, ma na to jedynie… miesiąc.

Zobacz również

Przygody małego Remiegodzisiaj, 18 kwietnia, 8:50

„Przygody małego Remiego” to niezwykle wzruszający film dla całej rodziny! Opowiada o tym, że nigdy nie powinno się tracić nadziei!
Podczas burzy...

Przygody małego Remiego

Kadet Kellydzisiaj, 18 kwietnia, 11:00

Kelly Collins to temperamentna, przebojowa i wesoła nastolatka. Dziewczyna mieszka razem ze swoją matą Samanthą w Nowym Jorku i chodzi do dobrej szkoły.

Kadet Kelly

Najpiękniejsze baśnie: Śpiąca...dzisiaj, 18 kwietnia, 13:15

Na chrzest księżniczki Rosy przybywa trzynaście wróżek. Każda z nich podarowuje dziewczynce specjalny dar. Jednak jedna z wróżek przybywa zbyt późno.

Najpiękniejsze baśnie: Śpiąca królewna