Red

Frank Moses (Bruce Willis) to emerytowany agent CIA. Mężczyzna wiedzie spokojne życie na przedmieściu. Kiedy pewnego dnia w jego domu niespodziewanie...

Opis

Frank Moses (Bruce Willis) to emerytowany agent CIA. Mężczyzna wiedzie spokojne życie na przedmieściu. Kiedy pewnego dnia w jego domu niespodziewanie pojawia się trójka zawodowych zabójców, musi użyć wszystkich swoich zdolności, by przeżyć. Frankowi udaje mu się uciec z miasta, ale musi dowiedzieć się kto chce się go pozbyć. Mężczyzna postanawia zebrać starą ekipę. Frank, Joe (Morgan Freeman), Marvin (John Malkovich) i Victoria (Helen Mirren) wkrótce obierają za cel kwaterę główną CIA, aby dowiedzieć się, kto za tym wszystkim stoi. Zobacz znakomite kino akcji w gwiazdorskiej obsadzie!

Zobacz również

Uciec, ale dokąd?jutro, 19 kwietnia, 20:00

Sam Gillen to więzienny zbieg. Los często sobie z niego drwi, sprawiając, że znajduje się w niewłaściwym miejscu i o niewłaściwej porze. 

Uciec, ale dokąd?

Uciekaj albo walczwtorek, 20 kwietnia, 20:00

Pełen emocji film akcji, który opowiada o strzelaninie w amerykańskiej szkole. Licealistka próbuje powstrzymać uzbrojonych napastników i ocalić...

Uciekaj albo walcz

Przygody małego Remiegodzisiaj, 18 kwietnia, 8:50

„Przygody małego Remiego” to niezwykle wzruszający film dla całej rodziny! Opowiada o tym, że nigdy nie powinno się tracić nadziei!
Podczas burzy...

Przygody małego Remiego