Rozjemca

Pilot Amerykańskich Sił Powietrznych podczas misji sprzeciwia się rozkazom i zrzuca ładunek z pożywieniem uchodźcom z Bliskiego Wschodu. 

Oglądaj w

TV Puls
  • Rozjemca
    niedziela, 7 marca, 0:2516 95 min.

Opis

Pilot Amerykańskich Sił Powietrznych podczas misji sprzeciwia się rozkazom i zrzuca ładunek z pożywieniem uchodźcom z Bliskiego Wschodu. Dowództwo decyduje się nie karać pilota, lecz dać mu jeszcze jedną szansę... Ma on do wypełnienia zadanie polegające na chronieniu specjalnego neseseru, należącego do prezydenta. Neseser ten jest kluczem do wystrzelenia pocisków nuklearnych. Nagle, do hotelu, w którym przebywa prezydent wkraczają terroryści. Porywają głowę państwa i przechwytują teczkę. W tej sytuacji pilot musi nie tylko uratować prezydenta, ale także ocalić kraj...

Zobacz również

Fightersobota, 27 lutego, 20:00

Mikołaj Roznerski czy Piotr Stramowski? Kto okaże się lepszym Fighterem? Poczuj sportowe emocje i poznaj kulisy sportów MMA. Cel jest tylko jeden – zwycięstwo. 

Fighter

Wieczny studentdzisiaj, 25 lutego, 20:00

Van Wilder to studiujący już siódmy rok lekkoduch. Kiedy ojciec postanawia odciąć go od finansów, chłopak zakłada własną firmę i próbuje zarobić na życie.

Wieczny student

Wieczny student 2: Taj rządzidzisiaj, 25 lutego, 21:55

Badalandabad postanawia pogłębić wiedzę na prestiżowym brytyjskim Camden University. Studenci z wyższych sfer dość szybko pokazują Tajowi, gdzie jego miejsce.

Wieczny student 2: Taj rządzi