Turner i Hooch

Scott Turner jest niezwykle pedantycznym detektywem. Jego idealnie uporządkowany świat lega w gruzach, gdy wkracza do niego obśliniony pies imieniem Hooch.

Opis

Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się czy przyjaźń między psem a człowiekiem jest możliwa, to film- Turner i Hooch rozwiąże Wasze wątpliwości! Turner i Hooch to komedia kryminalna, która rozczuli i rozbawi do łez nawet największych twardzieli! W roli głównej dwukrotny zdobywca Oscara - Tom Hanks!

Scott Turner (Tom Hanks) mieszka w niewielkim kalifornijskim miasteczku. Mężczyzna jest pedantycznym detektywem, który zawsze z niezwykłą skrupulatnością wykonuje powierzone mu obowiązki. Jednak jego idealnie uporządkowany świat całkowicie się zmienia, gdy pewnego dnia wkracza do niego obśliniony pies o imieniu Hooch. Pies wywraca do góry nogami zawodowe i prywatne życie detektywa, wprowadzając do niego wielki bałagan. Jednak niesforny czworonóg jest prawdopodobnie jedynym świadkiem morderstwa przyjaciela mężczyzny i może mu pomóc rozwiązać zagadkę jego śmierci. Współpraca tej początkowo niedopasowanej dwójki, z czasem zaczyna jednak przebiegać coraz lepiej, dając początek nieprawdopodobnej i pięknej przyjaźni.

Zobacz również

Powiedz takdzisiaj, 28 maja, 20:00

Mary Fiore jest znakomitą organizatorką ślubów. Jej kariera rozkwita, mimo że sama jeszcze nie wyszła za mąż. Pewnego dnia poznaje idealnego mężczyznę.

Powiedz tak

Kto pierwszy, ten lepszydzisiaj, 28 maja, 22:00

Joe niegdyś pracował jako adwokat, ale po małej aferze związanej z mafią stracił swój status i został posłańcem dostarczającym sądowe pozwy. Przed nim wyjątkowa sprawa!

Kto pierwszy, ten lepszy