Zabójcze polowanie

„Zabójcze polowanie” to wypełniony akcją i adrenaliną film o człowieku, który łamie własne zasady, żeby ocalić najcenniejszą rzecz w swoim życiu.

Opis

„Zabójcze polowanie” to wypełniony akcją i adrenaliną film o człowieku, który łamie własne zasady, żeby ocalić najcenniejszą rzecz w swoim życiu - córkę. Świetna rozrywka gwarantowana! Jim Rhodes (Steve Austin) jest byłym funkcjonariuszem patrolu granicznego, który po rozwodzie samotnie wychowuje zbuntowaną córkę Kim (Marie Avgeropoulos). Gdy jego zawodowy partner ginie w tragicznych okolicznościach, Jim postanawia poszukać spokojniejszego życia w małym miasteczku przy granicy z Kanadą. W tym samym czasie grupa przestępców, którą przewodzi Banks (Gil Bellows), świętuje dokonanie spektakularnego napadu na bank. Jeden ze złodziei – Lawson (Michael Hogan) – zdradza swoich współpracowników i ucieka ze zrabowanymi pieniędzmi. Drogi czwórki bohaterów przecinają się w spokojnym, przygranicznym miasteczku. Banks chce, aby Jim pomógł im w polowaniu na zdrajcę i przeprowadził ich przez góry. Aby go do tego zmusić, porywa Kim. Jim musi zacząć współpracować z przestępcami i wykorzystać posiadane umiejętności, aby uratować ukochaną córkę.

Zobacz również

Trzynasty wojownikdzisiaj, 5 sierpnia, 20:00

Emisariusz Ibn, w którego rolę wcielił się Antonio Banderas, zostaje porwany przez grupę wojowników. Pod przymusem przyłącza się do bitwy przeciwko legendarnym stworzeniom.

Trzynasty wojownik

Życzenie śmierci 5dzisiaj, 5 sierpnia, 0:15

Architekt Paul Kersey postanawia w końcu odmienić swoje życie. Po powrocie do Nowego Jorku mężczyzna rozpoczyna pracę jako wykładowca na wydziale architektury.

Życzenie śmierci 5

Taxi 2jutro, 6 sierpnia, 20:00

Najszybszy marsylski taksówkarz i niezbyt rozgarnięty policjant muszą zmierzyć się z zagadkowym zaginięciem japońskiego ministra.

Taxi 2