Zabójcze polowanie

„Zabójcze polowanie” to wypełniony akcją i adrenaliną film o człowieku, który łamie własne zasady, żeby ocalić najcenniejszą rzecz w swoim życiu.

Opis

„Zabójcze polowanie” to wypełniony akcją i adrenaliną film o człowieku, który łamie własne zasady, żeby ocalić najcenniejszą rzecz w swoim życiu - córkę. Świetna rozrywka gwarantowana! Jim Rhodes (Steve Austin) jest byłym funkcjonariuszem patrolu granicznego, który po rozwodzie samotnie wychowuje zbuntowaną córkę Kim (Marie Avgeropoulos). Gdy jego zawodowy partner ginie w tragicznych okolicznościach, Jim postanawia poszukać spokojniejszego życia w małym miasteczku przy granicy z Kanadą. W tym samym czasie grupa przestępców, którą przewodzi Banks (Gil Bellows), świętuje dokonanie spektakularnego napadu na bank. Jeden ze złodziei – Lawson (Michael Hogan) – zdradza swoich współpracowników i ucieka ze zrabowanymi pieniędzmi. Drogi czwórki bohaterów przecinają się w spokojnym, przygranicznym miasteczku. Banks chce, aby Jim pomógł im w polowaniu na zdrajcę i przeprowadził ich przez góry. Aby go do tego zmusić, porywa Kim. Jim musi zacząć współpracować z przestępcami i wykorzystać posiadane umiejętności, aby uratować ukochaną córkę.

Zobacz również

Krwawa zemstadzisiaj, 27 stycznia, 21:50

Cain Burgess przez swojego brata i jego znajomych wplątuje się w szemrane interesy i trafia do więzienia. Po wyjściu chce tylko jednego – krwawej zemsty.

Krwawa zemsta

Legionista Maxxdzisiaj, 27 stycznia, 20:00

Maxx był niegdyś legionistą. Został wysłany na misję w Ameryce Południowej, ale niestety ta zakończyła się niepowodzeniem. Maxx ledwo uchodzi z życiem.

Legionista Maxx

Kontakt bezpośrednidzisiaj, 27 stycznia, 23:35

Były oficer operacyjny sił specjalnych USA - Mike Riggins - odsiaduje wyrok w rosyjskim więzieniu. Tam dostaje propozycję nie do odrzucenia. 

Kontakt bezpośredni