Castle

Richard Castle to słynny autor bestsellerowych kryminałów. Od dłuższego czasu cierpi na niemoc artystyczną, jednak wszystko się zmienia kiedy poznaje detektyw Kate Beckett.

Oglądaj w

TV Puls
  • Hedge fund homeboys (odc. 3)
    wczoraj, 17 kwietnia, 2:2012 40 min.
  • Hell hath no fury (odc. 4)
    piątek, 23 kwietnia, 2:1512 40 min.

W najbliższym odcinku

Hedge fund homeboys (odc. 3)

Nastolatek pochodzący z niegdyś bogatej rodziny zostaje znaleziony martwy na łódce znajdującej się w Central Parku. Sprawa początkowo wygląda na klasyczne samobójstwo. Podczas śledztwa Castle i Beckett odkrywają jednak prawdziwą przyczynę śmierci chłopaka.

Hell hath no fury (odc. 4)

Dwóch mężczyzn znajduje w śmietniku dywan. Po rozwinięciu okazuje się, że w środku jest ciało Radnego Miasta, który ubiegał się o swoją reelekcję. Czy to był nieudany napad, czy starannie zaplanowane morderstwo? Wkrótce okazuje się, że znany polityk miał swoje sekrety…

Chill goes through her veins, A (odc. 5)

Na placu budowy zostaje znalezione zamrożone ciało kobiety. Śledztwo w sprawie jej śmierci doprowadza Castle i Becketta do nierozwiązanych spraw osób zaginionych ponad pięć lat temu. Ten przypadek budzi nieprzyjemne wspomnienia dla Beckett i zapewnia Castle’owi nowy materiał książkowy.

Always buy retail (odc. 6)

Castle uznaje, że kolejna ofiara została zabita w rytualny sposób, który kiedyś opisał w jednej ze swoich książek. Próba odnalezienia zbrodniarza doprowadza detektywów do nielegalnych imigrantów, a sprawa staje się niebezpieczna.

Home is where the heart stops (odc. 7)

Detektywi udają się na przyjęcie, aby odnaleźć sprawcę napadów na luksusowe domy. Złodziej kradnie wartościowe klejnoty. Wkrótce okazuje się, że wszystkie ofiary mają związek z pewnym przyjęciem charytatywnym.

Opis

Richard Castle (Nathan Fillion) to słynny autor bestsellerowych kryminałów. Niestety, od dłuższego czasu cierpi na niemoc artystyczną, brak mu ciekawych tematów, a sytuacji nie ułatwiają była żona, nastoletnia córka i matka – słynna aktorka. Wszystko się zmienia, kiedy Castle poznaje detektyw Kate Beckett (Stana Katic). Widzi w niej inspirację dla nowego cyklu kryminałów. Dzięki znajomościom w ratuszu, Castle dołącza do ekipy nowojorskich detektywów, a Beckett staje się alter ego dla nowej bohaterki z kart jego powieści. Wkrótce Castle i Beckett - jako duet detektywów - zaczynają odnosić wspaniałe wyniki: wyobraźnia pisarska Richarda Castle oraz doświadczenie zawodowe Kate Beckett sprawiają, że każda, nawet najdziwniejsza sprawa kryminalna znajduje rozwiązanie. I choć różnią się od siebie pod wieloma względami, to z czasem połączy ich przyjaźń, a może nawet coś więcej? Serial zdobył w Stanach Zjednoczonych grono wiernych fanów, a powieści, które pisze serialowy Richard Castle, zostały wydane i fani mogli je kupić w księgarniach. O popularności serialu świadczy również deszcz nagród branżowych, w tym pięć statuetek People’s Choice Award – aż cztery razy z rzędu widzowie przyznali je w kategorii „ulubiony serial kryminalny” i raz dla Nathana Filliona za rolę Richarda Castle.

Zobacz również